„Jeden wieczór w Paradise”

wpis w: Książki | 0

Jeden wieczór w Paradise - Magdalena Majcher

Marianna już dawno przestała być szczęśliwa z mężem,  jednak nie zamierza w swoim życiu niczego zmieniać. Dla dobra rodziny oraz dzieci rezygnuje z własnych potrzeb i pragnień. Jeszcze do niedawna próbowała odnaleźć nić porozumienia z Pawłem, lecz nie widząc rezultatów swoich starań, postanowiła biernie przyglądać się z boku własnemu życiu.

Jednak kiedy na horyzoncie pojawia się mężczyzna z przeszłości, o którym Marianna tak naprawdę nigdy nie zapomniała, kobieta postanawia postawić na szali swoje dotychczasowe życie i pomyśleć choć przez chwilę tylko o sobie. Wierność, uczciwość i zdrada nabiorą całkiem nowego znaczenia. Czy warto walczyć o związek za wszelką cenę?

Jeden wieczór w Paradiseto słodko-gorzka opowieść o dojrzewaniu do prawdy. Wzrusza i bawi do łez. Marianna musi stracić naprawdę wiele, aby w końcu dostrzec własne błędy i móc je naprawić. Tylko czy nie będzie już na to za późno?

 

Premiera: 18 maja 2016 r.

 

Kup teraz


Książkę polecają:

Grażyna Strumiłowska, redaktor naczelna portalu Książka zamiast kwiatka

„Przeczytajcie. To jest bardzo dobrze skonstruowana i napisana powieść. Historia wzięta z życia, taka, która może przydarzyć się każdemu.”

Angelika Zdunkiewicz-Kaczor, autorka bloga Lustro rzeczywistości

„Debiut Magdaleny Majcher, o metaforycznym tytule, potwierdza, że to kolejna polska pisarka ze sporym potencjałem. (…) Zdecydowanie warto przeczytać i zapamiętać nazwisko autorki. Wkrótce będzie o niej głośno.”

Karolina Ubych, autorka bloga Zapiszki-fiszki

„Autorka napisała świetną powieść obyczajową, która od pierwszych stron wciąga czytelnika w swój świat.”

Krystyna Meszka, autorka bloga Literacki Świat Cyrysi

„Niebanalna, mądra i życiowa powieść o poczuciu samotności w związku, pragnieniu zaznania szczęścia i dojrzewaniu do prawdy. Wzbudza niesamowite emocje i skłania do wielu refleksji na temat odwiecznych problemów ludzkiej egzystencji takich jak: miłość, zdrada, wierność, uczciwość”.

Więcej recenzji