Spotkanie autorskie w Sosnowcu

wpis w: Spotkania autorskie | 0

 

Magdalena Majcher już po raz trzeci odwiedziła sosnowiecką bibliotekę. Pierwsze spotkanie autorskie w mieście odbyło się w ramach Sosnowieckich Dni Literatury i zbiegło się w czasie z wydaniem debiutanckiej książki Magdaleny Majcher. Pisarka w 2016 roku była bohaterką cyklu „Czas na debiut”. Kolejne spotkanie związane było z promocją powieści „Stan nie! błogosławiony” i miało miejsce w styczniu 2017 r.

12 października 2017 r. o 17:00 odbyło się spotkanie promujące powieść „Wszystkie pory uczuć. Jesień”. Tym razem Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła czytelników do Filii nr 20 przy ul. Piłsudskiego. Rozmowę poprowadziła Joanna Storczewska-Segieta.

Na spotkaniu odbyła się zbiórka darów dla wychowanków Zespołu Opiekuńczo-Wychowawczego nr 3 w Sosnowcu, który mieści się przy ul. Szczecińskiej. Nie bez powodu pisarka połączyła promocję książki ze zbiórką dla domu dziecka. Otóż okazuje się, że książka „Wszystkie pory uczuć. Jesień” powstała dzięki pomocy pani Katarzyny Indyki, dyrektorki placówki, która udzieliła pisarce cennych rad i opowiedziała o kierowanym przez siebie zakładzie. To właśnie w domu dziecka przy Szczecińskiej wychowała się główna bohaterka powieści, o czym, między innymi, opowiadała na spotkaniu pisarka.

 

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania: