Spotkanie w łódzkim Empiku

wpis w: Spotkania autorskie | 0

19 stycznia 2018 r. Magdalena Majcher już po raz drugi odwiedziła łódzki Empik w Centrum Handlowym Manufaktura. Czytelnicy dopisali i licznie stawili się na spotkaniu autorskim, które poprowadziła Wioleta Sadowska, autorka znanego bloga recenzenckiego Subiektywnie o książkach. Wieczór autorski dotyczył najnowszej powieści Magdaleny Majcher, „Wszystkie pory uczuć. Zima”. Prowadząca pytała o okoliczności powstania utworu oraz o to… skąd pomysł na wątek kryminalny. Wyraziła przekonanie, że to najlepsza powieść Majcher i zaprosiła czytelników do lektury. Nie trzeba było im tego dwa razy powtarzać.

 

 

 


Zobacz galerię zdjęć ze spotkania:

Magdalena Majcher w katowickiej bibliotece

wpis w: Bez kategorii, Spotkania autorskie | 0

 

17 stycznia 2018 r. Magdalena Majcher spotkała się z czytelnikami z Filii nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach, przy ul. Witosa. Na spotkaniu promującym drugą część cyklu „Wszystkie pory uczuć”, czyli „Zimę”, pojawili się również blogerzy. Magdalena Majcher zdradziła czytelnikom, że początkowo nie miała w planach napisania cyklu czterech powieści na cztery pory roku. „Wszystko miało rozpocząć się i skończyć jesienią”, wyznała. Na szczęście, plany mają to do siebie, że lubią się zmieniać. Po pouczającym spotkaniu Magdalena Majcher podpisywała egzemplarze swojej książki.

 

 

 

 


Zobacz galerię zdjęć ze spotkania:

 

Magdalena Majcher laureatką Nagrody Burmistrza Miasta Czeladź

wpis w: Spotkania autorskie | 0

8 grudnia 2017 r. na uroczystej gali w Hotelu Szafran wręczono Nagrody Burmistrza Miasta Czeladź „Pierścienie Saturna”. Najmłodszą tegoroczną laureatką została Magdalena Majcher. Pisarka odebrała nagrodę z rąk Burmistrza Zbigniewa Szaleńca. „Pierścienie Saturna” są przyznawane wybitnym osobom związanym z Czeladzią, których działalność wpływa na zmianę wizerunku miasta. Nagrodzono ludzi nauki, biznesu i kultury. Odbierając nagrodę, Magdalena Majcher zwróciła uwagę na kiepskie wyniki poziomu czytelnictwa w kraju. Złożyła podziękowania na ręce Burmistrza Miasta Czeladź za zaprzeczenie temu stereotypowi i dostrzeżenie jej działalności. Nagroda jest dla pisarki ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszej, wzmożonej pracy.

 

 

 

 

 

 

 

 


Zobacz galerię zdjęć ze spotkania:

 

Magdalena Majcher na Targach Książki w Krakowie

wpis w: Spotkania autorskie | 0

Ostatni weekend października to czas spotkań z autorami i wydawcami. To święto książek. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to druga, zaraz po targach warszawskich, największa tego typu impreza w Polsce. Magdalena Majcher spotkała się ze4 swoimi czytelnikami w trzeci dzień targowy, czyli w sobotę 28 października, o godz. 11:00 na stoisku A5 (Ateneum). Magdalena Majcher podpisywała swoją najnowszą powieść „Wszystkie pory uczuć. Jesień”. Pisarka wróciła z Targów podekscytowana i pełna entuzjazmu. Frekwencja przerosła jej najśmielsze oczekiwania!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zobacz galerię zdjęć ze spotkania:

 

Spotkanie autorskie w Kędzierzynie-Koźlu

wpis w: Spotkania autorskie | 0

19 października 2017 r. o godz. 17:00 Magdalena Majcher spotkała się z czytelnikami z województwa opolskiego. W ramach „Jesieni Literackiej w Kędzierzynie-Koźlu” odbyła się promocja książki „Wszystkie pory uczuć. Jesień”. Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie Koźlu zaprosiła autorkę i czytelników do Filii nr nr 5 przy ul. Damrota 32. To było pierwsze (i na pewno nie ostatnie!) spotkanie Magdaleny Majcher w opolskim. Tematem spotkania była najnowsza powieść autorki. Pisarka zdradziła, że „Jesień” miała być początkowo odrębną powieścią… bożonarodzeniową! Dopiero z czasem zrodził się pomysł na stworzenie całego cyklu czterech powieści na cztery pory roku.

Spotkanie poprowadziła Sandra Golemo.


Zobacz galerię zdjęć ze spotkania:

   

Spotkanie autorskie w Sosnowcu

wpis w: Spotkania autorskie | 0

 

Magdalena Majcher już po raz trzeci odwiedziła sosnowiecką bibliotekę. Pierwsze spotkanie autorskie w mieście odbyło się w ramach Sosnowieckich Dni Literatury i zbiegło się w czasie z wydaniem debiutanckiej książki Magdaleny Majcher. Pisarka w 2016 roku była bohaterką cyklu „Czas na debiut”. Kolejne spotkanie związane było z promocją powieści „Stan nie! błogosławiony” i miało miejsce w styczniu 2017 r.

12 października 2017 r. o 17:00 odbyło się spotkanie promujące powieść „Wszystkie pory uczuć. Jesień”. Tym razem Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła czytelników do Filii nr 20 przy ul. Piłsudskiego. Rozmowę poprowadziła Joanna Storczewska-Segieta.

Na spotkaniu odbyła się zbiórka darów dla wychowanków Zespołu Opiekuńczo-Wychowawczego nr 3 w Sosnowcu, który mieści się przy ul. Szczecińskiej. Nie bez powodu pisarka połączyła promocję książki ze zbiórką dla domu dziecka. Otóż okazuje się, że książka „Wszystkie pory uczuć. Jesień” powstała dzięki pomocy pani Katarzyny Indyki, dyrektorki placówki, która udzieliła pisarce cennych rad i opowiedziała o kierowanym przez siebie zakładzie. To właśnie w domu dziecka przy Szczecińskiej wychowała się główna bohaterka powieści, o czym, między innymi, opowiadała na spotkaniu pisarka.

 

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania:

 

Spotkanie autorskie w czeladzkiej bibliotece

wpis w: Spotkania autorskie | 0

 

27 września 2017 r. na rynku ukazała się najnowsza powieść Magdaleny Majcher „Wszystkie pory uczuć. Jesień”, która otwiera cykl czterech książek na cztery pory roku. W ten sam dzień w czeladzkiej książnicy odbyło się spotkanie z pisarką. Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi i Magdalena Majcher zaprosili czytelników z rodzinnego miasta autorki na wieczór autorski, w ramach którego odbyła się zbiórka darów dla Zakładu Opiekuńczo-Wychowawczego nr 3 w Sosnowcu. To właśnie w tym domu dziecka wychowała się książkowa Hania, główna bohaterka najnowszej powieści Majcher.

Na spotkaniu pisarka opowiedziała o kulisach powstania jej najnowszej powieści i środowisku, w którym osadziła akcję książki. Zdradziła także szczegóły odnośnie do kolejnych części cyklu „Wszystkie pory uczuć” i podzieliła się swoimi planami wydawniczymi na 2018 rok. Zapowiada się prawdziwa czytelnicza uczta!

 

 

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania:

Wakacyjne spotkanie autorskie nad Bałtykiem

wpis w: Spotkania autorskie | 0
Ustronie Morskie – niewielkie, wyjątkowe, położone na klifie miasteczko nad Bałtykiem. To właśnie tutaj Magdalena Majcher wypoczywała, obmyślała fabułę kolejnej książki i spotkała się z czytelnikami w ramach wieczoru autorskiego zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną Gminy Ustronie Morskie.Spotkanie odbyło się 21 lipca 2017 r. o godz. 17:00 i… trwało o wiele dłużej niż pierwotnie zakładano – dyskusja okazała się aż tak fascynująca.

Gmina Ustronie Morskie pojawia się już w debiutanckiej powieści Magdaleny Majcher pt. „Jeden wieczór w Paradise”, ale pisarka obiecała mieszkańcom nadmorskiej miejscowości, że to jeszcze nie koniec. Zdradziła, że w 2018 roku zamierza wydać powieść osadzoną w przepięknych sceneriach miasteczka, czym jeszcze bardziej rozbudziła ciekawość czytelników. Kto wie, może bohaterka podczas porannej przejażdżki rowerowej spotka na promenadzie panią Jolę, dyrektorkę biblioteki, która codziennie jeździ tą trasą do pracy?


Zobacz galerię zdjęć ze spotkania:

Magdalena Majcher w Kopalni Kultury

wpis w: Spotkania autorskie | 0

 

7 czerwca 2017 r. odbyło się wyjątkowe spotkanie autorskie. Wyjątkowe, bo w miejscu, które pojawia się w najnowszej powieści Magdaleny Majcher pt. „Matka mojej córki”. Pisarka spotkała się z czytelnikami w rodzinnej Czeladzi, w otwartej w styczniu 2017 r. Kopalni Kultury.

Spotkanie poprowadził Konrad Bilski, rzecznik prasowy Kopalni Kultury, który był pod dużym wrażeniem najnowszej powieści czeladzkiej autorki.

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania:

Spotkanie autorskie w Trójmieście

wpis w: Spotkania autorskie | 0

 

2 czerwca 2017 r. Magdalena Majcher spotkała się z czytelnikami w Trójmieście. Wieczór autorski odbył się w Księgarni Bookszpan, mieszczącej się w Centrum Handlowym Metropolia w Gdańsku. Spotkanie poprowadziła kierownik tejże księgarni, a prywatnie recenzentka i autorka bloga recenzenckiego „Przeczytanki”, Dorota Lińska-Złoch.

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania:

 

1 2